Krajinářská fotografie

"Krajina... travnaté louky jesenických údolí šeptají do chladného jitra, rozfoukané špičky vzrostlých smrků tiše přihlížejí a mraky jako krajková stínítka pouští slunce pozvolna do každého koutu a nechají tak rozjet další díl ranní show uprostřed ticha, podívané pro všechny, kteří se příjdou zastavit aby si odnesli kousek domů.

Příjměte pozvání do míst, kde to podvědomě dobře znáte, kde čas neuhání zběsilým tempem. Do míst, kde křivky nesměle splývají s horizontem, nebo naopak okázale vyřezávají do skály prudké vertikály až do samého nebe..."

Mým hlavním cílem je zobrazovat reálnou krajinu v co nejkrásnější a nejčistší podobě.

Využívám při tom klasických kompozičních pravidel, zvláště zlatéto řezu, jež byl v období renesance nazýván Božským výtvorem. Snažím se o to, aby mé fotografie byly nejen zajímavé a jedinečné, ale hlavně také "čitelné" pro široký okruh diváků, aniž by vyžadovaly umělecké vzdělání či dlouhé vysvětlování "co tím chtěl básník říci".

Vnímám přirozenost a harmonii krajiny, která se odráží uvnitř, když člověk stojí na kopci, čeká na východ slunce, barvy se minutu od minuty nádherně mění a vše má v sobě zvláštní magickou tichou atmosféru... tento pocit klidu a harmonie se snažím ve svých fotografiích zachytit a vyjádřit.

Velkoformátové obrazy

Všechny velkoformátové fotografie jsou vyhotoveny v limitovaných edicích 100ks a obsahují certifikát pravosti a podpis autora. Každý obraz je tak sběratelským originálem a velmi dobrou investicí, jejíž hodnota bude časem jen růstat.

Fotografie jsou zpracovány na špičkové profesionální materiály s barevnou stálostí 100 let a adjustovány na PVC desku a do designových rámů Nielsen.

Obrazy jsou k dispozici v mnoha základních rozměrech s možností individuálního řešení na míru Vašich prostor.

Rádi Vám také poradíme při výběru vhodného rámu a celkového zpracování.

velikost obrazucena vč. rámucena bez rámu
21x15cm 990,- Kč  
30x20cm 1.290,- Kč  
45x30cm 2.000,- Kč  
60x40cm 2.290,- Kč  
80x50cm 3.490,- Kč  
135x90cm 9.900,- Kč  
Jiné velikosti individuálně po domluvě.

Objednávat můžete na tel. čísle:
+420 737 340 489
Nebo e-mailem na:
kamil.rakyta@drs.cz


Kontakt:

Kamil Rakyta - fotograf
email:
tel.: 737 340 489

Digital Reality Studios, s.r.o.
Novinářská 3
709 00 Ostrava