Svatební fotografie Ostrava

Nejvíce mně na svatebním focení baví zachycovat neopakovatelné emotivní momenty... mírné napětí a nervozitu při ranních přípravách, úžas v očích ženicha, když poprvé vidí svou nastávající ve svatebních šatech, vroucná obětí při gratulacích... nevěstu se slzami v očích, když jí přijde gratulovat nejbližší rodina či radostné okamžiky při prvním tanci a večerní zábavě...

Svatba jako reportáž

Mou snahou jsou fotografie plné života a ke svatebnímu focení tedy přistupuji jako k reportážnímu focení, což jinými slovy znamená, že se snažím do dění co nejméně vstupovat a zachycovat vše tak, jak to přirozeně probíhá a zachycuji co nejvíce z atmosféry obřadu. Celkové záběry prokládám zajímavými detaily.

Rách bych Vám doporučil celodenní svatební balíček, jedině tak totiž vzniknou nejlepší možné fotografie, při kterých se vám i po letech vybaví všechny emoce, které jste ten den zažili. Krásné fotografie často vzniknou již časně ráno při přípravách nevěsty, u kadeřnice, při líčení... Díky tomu si také máte čas zvyknout na mou přítomnost a při obřadu již vůbec nebudete registrovat, že Vás někdo fotí. A jedině tak budou fotografie přirozené...

Součástí svatebního focení je kompletní pokrytí celého dne, včetně skupinových fotografií a fotografií novomanželů. Nejsem však velkým příznivcem pózovaných fotografií, takže i v této oblasti kladu spíše důraz na přirozenost a kreativní spolupráci s novomanžely, než focení spousty předpřipravených póz.

Program dne, místo a termín...

Při zařazení fotografování do svatebního programu se samozřejmě plně přizpůsobím celkovému plánu svatebního dne. Velmi rád Vám také poskytnu osobní konzultaci, kdy se můžeme dohodnout kam zařadit focení skupinových fotografií a můžeme také probrat Vaši představu, či speciální požadavky.

Svatby fotografuji v rámci Ostravy, blízkého okolí a samozřejmě také celého Moravskoslezského kraje. Nebráním se však ani vzdálenejším destinacím. Dopravu si zařizuji plně ve své režii.

Pokud Vás mé fotografie a přístup zaujaly, budu se těšit na zprávu od Vás.


Ceník svatebního fotografování 2016

 


Kontakt:

Kamil Rakyta - fotograf
email:
tel.: 737 340 489

Digital Reality Studios, s.r.o.
Novinářská 3
709 00 Ostrava